sobota, 31 października 2009

Halloweenu cześć dalsza
Jako że nie mam dużo znajomych to nie miałam się z kim spotkać na Halloween, więc postanowiłam wziąć dziedzica pod pachę i pójść "w miasto"
W ostatniej chwili wymyśliłam kostiumy, kapelusze kupiłam i potem je przerobiłam na cylindry.Dziedzica przebrałam za Księcia Drakulę, a się za matkę owego księcia.Uszyłam se kiecę ( tafta kreszowana, jakiś kawałek czarnej firanki i złota falbana z krepy papierowej powlekanej jakimś złotem).Jak wiadomo jestem kobieta luksusowa to i złoto musi być w ilości godnej matki księcia. Mój mąż pytał się mnie czy będę tak jechać autobusem ( w jego mniemaniu miałam chyba się przebrać pod mostem )Nie znam Dublińskich mostów więc pozostało mi jechać autobusem.
Powiem tak, było świetnie, tyle przebranych stworów nie widziałam w życiu. ja się czułam jak gwiazda filmowa, a gdybym pobierała opłatę za fotografowanie mego Księcia to bym zbiła na tym majątek.No ale cóż nie będę przecież zarabiać na dziecku.Pozwoliłam się łaskawie fotografować za darmo.

10 komentarzy:

nubik pisze...

rewelacja!!!! :) cudnie wygladacie i nie dziwie sie ze jak gwiazda sie czulas ;)

Ezieta pisze...

Iscie ksiazeca para!
Zuchwa mi opadla i zamknac sie nie chce, SUPER! A Twoje przebranie godne ksieznej matki.

Anonimowy pisze...

Ale dałaś czadu Joaniu! Świetna z Was para. Fajnie, że się dobrze bawiłaś, bo wiadomo, że początki są trudne. I ile znajomych potworów już masz :-D

martala pisze...

Popłakałam się ze śmiechu :))))))
Rewelacyjne przebrania, jesteście WIELCY !!!

madziula pisze...

jej wyglądaliście zachywcająco oprócz tego że wapirzo i potwornie hihi. Gratuluję pomysłu, wykonania i odwagi żeby nie poddawać się sugestiom męża i pod most tylko pojechać autobusem. No i obfotografowanie świadczyło o tym że to był stanowczo super pomysł :)

aryska0330 pisze...

SUUUUUUUPER wyglądacie! Zabawa przednia! I wielkie brawa za pomysł i wykonanie przebrań!
Ekstra!

czeremcha pisze...

No nie... Nigdy bym Cię nie poznała!!! I perły się przydały, hi hi!

ifONA pisze...

Aaaaaaaleeee CZAD!!!!!!! No superowo wyglądacie! Bardzo się cieszę że przebrania się udały, że zostaliście docenieni no i że podzieliłaś się z nami wiedzą o Halloween :)

krufka pisze...

Joaniu jak to nie masz znajomych a ja? mam nadzieję że się spotkamy craftowo :)

karolina-g pisze...

ohoho... ależ malownicza para! wcale się nie dziwię ze każdy chciał fotkę :)